*** Penzion Renata /ubytovanie Harrachov

Penzion Harrachov Renata
 
Ubytovanie Krkonoše : Rodinný penzión Renata sa nachádza v krásnej a kľudnej časti mesta Harrachova, priamo u lesa a s výhledom na zjazdovky Čertovy hory. Harrachov je najznámejšie turisticko-športové horské stredisko v západných Krkonošiach.

Penzión Renata možnosť ubytovania v Harrachove:
Kvalitné ubytovanie v 11 zrekonštruovaných izbách s vlastným sociálnym zariadením (sprchou a WC), TV so vstavaným DVD a po celom penzióne je dostupný internet Wifi. Izby sú 4 štvorposteľové, 2 trojposteľové, 5 dvojposteľových, niektoré s možnosťou prísteliek.

Stravovanie: je zabezpečené formou raňajky alebo polpenzia. V penzióne je pre hostí jedáleň a bar. Raňajky sú podávané formou studeného a teplého rautu (údeniny, syry, cereálie, marmelády, medy, paštéty, vajcia, párky). Polpenziu tvoria raňajky a večera - polievka, teplé hlavné jedlo (hotové jedlá, minútky, ryby, hydina), šalát, ovocie alebo múčnik.

Penzión Renata služby:
RELAX fínska sauna až pre 8 osôb s vonkajším ochlazovacím výbehom. Wifi pre notebooky. Veľký balkón s výhľadom. Parkovanie zabezpečené. Zľavy pre deti, na lanovky a na požičovňu lyží. Stolný futbal, stolný tenis. Ohnisko, grilovanie. Kadernícky salón. Izby so sprchou a WC. Golf - 10% zľava na FEE.

Dovolenka na horách Krkonoše aktivity v areáli Harrachov:
Sedačková lanovka na Čertovu horu je vzdialená 300 m a v zime je možnosť dostať sa k lanovke priamo od penziónu na lyžiach. Ďalej je u penzionu začiatok bežeckých tratí, stopa je upravovaná za penziónom každý deň. V lete miesto bežeckých tratí začiatok chodníkov pre pešiu turistiku a alebo cykloturistiku. V okolí tenis, golf (aj pre deti), minigolf, horské bicykle, závesné lietanie. V zime zjazdové lyžovanie, bežky, snowboards atď Nový Vertical Park Harrachov. Čakajú na vás nové aktivity: Obria hojdačka - Big swing, Bungee trampolína a horolezecká stena.
Penzion Harrachov Renata - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Harrachov Renata - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Harrachov Renata -  kadernictvo - holičstvoPenzion Harrachov Renata - možnosť pripojenia na internetPenzion Harrachov Renata - k dispozícii letná terasaPenzion Harrachov Renata - k dispozícii kavareňPenzion Harrachov Renata - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Harrachov Renata - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Harrachov Renata - Izby s vlastnou toaletouPenzion Harrachov Renata - Iybz sú vybavené televízorom